Wspólne konta z:

CSSetti.pl

Logowanie:

Logowanie oznacza akceptację postanowień regulaminu.

Rejestracja:

Artykuły i Poradniki

GOSetti.pl MasterBoost - najlepsza reklama dla serwerów CS:GO

Masz nowy serwer, ale nie masz graczy? A może serwer już istnieje, ale graczy jest zbyt mało? Jako eksperci w dziedzinie skutecznego reklamowania serwerów podpowiadamy jak działa najskuteczniejsza i najbardziej eliterna reklama na rynku! Krótki poradnik odpowie na pytanie "jaka stawka?", "jaki budżet?", "jaka reklama?", "jakie efekty?". W treści znajdzie się też informacja o tym, czy reklama jest skuteczna oraz jak bardzo.

Głosowanie na najlepsze serwery CS:GO

Jak działa głosowanie w najpopularniejszej liście serwerów CS:GO w Polsce? W jaki sposób osiągnąć czołowe pozycje, a nawet TOP3? Co daje głosowanie, jakie są korzyści, czy jest to opłacalne? Dlaczego gracze chętniej wybierają najpopularniejsze serwery z listy GOSetti.pl? W tym artykule postaramy się odpowiedź na te pytania, a także podpowiedzieć, w jaki sposób skutecznie wykorzystać listę dla własnych korzyści.

Jak założyć serwer do CS:GO?

Chcesz wkroczyć do świata serwerów CS:GO, ale nie wiesz jak? Zastanawiasz się, jakie są podstawy działania serwerów, jak założyć własny serwer i co zrobić, aby stał się popularny? Chcesz mieć kontrolę nad rozgrywką, ustalać własne zasady i mierzyć się z wyzwaniami? Jeśli tak, założenie serwera CS:GO jest zdecydowanie dla Ciebie! Ten niezwykle rozbudowany poradnik przybliży wszystkie podstawowe zagadnienia związane z tworzeniem i rozwijaniem serwerów. Zostaną omówione tematy hostingu, administracji, sprzedaży usług i zarabiania.

Optymalizacja serwera dla zwiększenia ilości graczy

Masz serwer, ale gra na nim niewielu graczy? Pomimo tego, że wszystko wydaje się działać, użytkownicy zgłaszają problemy? Wydaje Ci się, że świetnie obmyślony plan i strategia powinny przyciągnąć setki, a nawet tysiące graczy, a tak się nie dzieje? W tym artykule opiszemy najczęstsze problemy, zagadnienia i pułapki czyhające na administratorów. Dzięki zdobytej wiedzy możesz rozwinąć swój serwer i wprowadzić modyfikacje, które realnie przyczynią się do wzrostu jego popularności!