Wspólne konta z:

CSSetti.pl

Logowanie:

Logowanie oznacza akceptację postanowień regulaminu.

Rejestracja:

GlobalServerify ©

Dodatek do serwerów społeczności dla

Counter-Strike: Global Offensive
GlobalServerify © spowoduje, że Counter-Strike: Global Offensive będzie wyświetlać tylko najlepsze, sprawdzone, publiczne, rozkręcone serwery społeczności. Koniec z pustymi, nudnymi, zawieszającymi się rozgrywkami. Zainstaluj GlobalServerify © i ciesz się dostępem do listy serwerów dla prawdziwych graczy!
Wymagania: Windows XP (32/64bit) / Windows Vista (32/64bit) Windows 7 (32/64bit) / Windows 8 (32/64bit) / Windows 8.1 (32/64bit) Windows 10 (32/64bit), Counter-Strike: Global Offensive STEAM, Szerokopasmowy dostęp do Internetu.

Podstawowe korzyści GlobalServerify ©

#
POPRAWIONE WYŚWIETLANIE
Wszystkie serwery oznaczone krajem i modem. Oczyszczone, posortowane, poprawione tagi. [Porównaj!]
KONKURSY I GIVEAWAY
Dla użytkowników GlobalServerify © prowadzimy konkursy, loterie i giveaway! [Zobacz na Facebook'u]
TYLKO NAJLEPSZE SERWERY
Zawsze pełne, stabilne, najwyższej jakości. Zero zahasłowanych, spamerskich, niestabilnych. [Zobacz!]
RANKING GOSETTI.PL
Serwery ułożone według rankingu GOSetti.pl na którego wpływ mają przede wszystkim gracze! [Zobacz ranking!]
ZA DARMO, LEGALNIE, BEZPIECZNIE
GlobalServerify © jest całkowicie bezpłatne. Wtyczka została w całości opracowana przez GOSetti.pl. [Czytaj więcej]
3 829 560 pobrań
I tyle samo zadowolonych graczy!

Co sądzą użytkownicy?

Na podstawie badania przeprowadzonego na wybranej grupie użytkowników

Popularność GlobalServerify © w liczbach

Kolejne pobranie co
97,30s
Pobrań dziś
213
Pobrań w ciągu miesiąca
12 153
Wszystkich pobrań
3 829 560

Zobacz co zmieni GlobalServerify ©

Bez GlobalServerify ©

 • Puste, opuszczone serwery. Większość serwerów na liście nie ma żadnych graczy lub są farmami botów. Czy na pewno chcesz zagrać z botami?
 • Serwery z hasłem. Czy aby na pewno interesują Cię prywatne serwery dla 3-5 graczy, do których i tak nie masz hasła, a nawet gdybyś miał, i tak nie ma na nich niczego ciekawego?
 • Zagraniczny spam. Serwery na których nikt nie mówi w Twoim języku? Nie trać czasu na przekopywanie się przez serwery, które Cię nie interesują.
 • Nieład w tagach i opisach. Tagi i opisy, które pierwotnie miały służyć do lepszego wyszukiwania zmieniły się w targowisko śmieci. Przyjemność ich wykorzystywania jest dyskusyjna.
 • Brak sortowania według popularności. Serwery ułożone według nieznanego kryterium, którym nie jest liczba graczy, ani tym bardziej jakość.
 • Brak prefiksu kraju i typu serwera. Znalezienie interesującego serwera zajmie zdecydowanie więcej czasu niż potrzeba.

Z GlobalServerify ©

 • Wyłącznie najlepsze i najpopularniejsze serwery. Starannie przesegregowane przez algorytmy GOSetti. Przygotujemy listę popularnych serwerów, z czekającymi dla Ciebie wolnymi miejscami.
 • Ani jednego hasła! Nie zezwalamy na wyświetlanie serwerów z hasłem, ani takich, do których dostęp jest ograniczony. Każdy serwer, który zobaczysz na liście powita Cię z otwartymi ramionami!
 • Polskie serwery, z dodatkiem zagranicznych. Wylistujemy wszystkie najlepsze polskie serwery. Jeśli będziesz zainteresowany, listę uzupełnimy dodatkowymi, zagranicznymi serwerami, które przeszły naszą weryfikację.
 • Przefiltrowane opisy, uporządkowane tagi. Nasz system automatycznie wykryje i przygotuje tagi, które wyświetlimy na liście. Wszystkie tagi możesz wykorzystać do wyszukiwania w wyszukiwarce. Chcesz wyszukać według kraju, modu serwera, zainstalowanych dodatkach? Proszę bardzo!
 • Sortowanie według popularności!. Na samej górze pokażemy serwery cieszące się największą popularnością wśród graczy. Na liście, poniżej, znajdziesz także nowe i alternatywne serwery. Wszystko tak, jak lubisz.
 • Dodany prefiks z krajem i modem serwera. Serwer którego szukasz znajdziesz jednym klikiem!
Bez GlobalServerify ©
Z GlobalServerify ©

Zobacz GlobalServerify © w akcji

Jak zainstalować GlobalServerify ©?

1
Pobierz GlobalServerify ©
Kliknij przycisk pobierania na górze strony!
2
Zainstaluj GlobalServerify ©
Uruchom instalator i postępuj zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami.
3
Uruchom CS:GO
Dokładnie tak samo, jak zawsze.
4
Gotowe!
Kliknij GRAJ, a następnie SERWERY SPOŁECZNOŚCI! Możesz podejrzeć nasz film poniżej.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Jakie serwery są pokazywane w GlobalServerify ©?

Najlepsze serwery z naszego rankingu!

GOSetti.pl prowadzi ranking najlepszych serwerów CS:GO. Dzięki głosom i opiniom graczy możemy budować listę najpopularniejszych polskich serwerów CS:GO. Wieloletnie doświadczenie w pracy z Counter-Strike pozwoliło nam przygotować algorytmy generujące listę serwerów dopasowaną indywidualnie do potrzeb graczy.

Ile serwerów pokaże GlobalServerify ©?

Ile tylko chcesz!

Jeśli po otwarciu GlobalServerify © nie znalazłeś niczego dla siebie - kliknij "Refresh All". GlobalServerify © przygotuje nową, powiększoną listę serwerów. Znów brak tego co szukasz? Naciśnij GlobalServerify © jeszcze raz! Każde kliknięcie generuje coraz większą listę. W końcu GlobalServerify © pokaże wszystkie dostępne serwery.

Słyszałem coś o konkursach, rozdawaniu skinów i innych, gdzie mam szukać informacji?

Na Facebook'u!

Całą kampanię promocyjną, zarówno GlobalServerify ©, jak i GOSetti.pl prowadzimy poprzez Facebook'a. Zajrzyj więc na nasz Fanpage na Facebook'u!

Czy GlobalServerify © jest darmowe?

Oczywiście!

Nie pobieraliśmy, nie pobieramy i nie będziemy pobierać opłat za korzystanie z wtyczki. W żaden sposób. Nie wykorzystujemy zasobów Twojego komputera, nie uzyskujemy dostępu do Twoich plików, ani zasobów. Nie mamy dostępu do Twoich przedmiotów Steam, gier, ani innych. Wtyczka nie robi nic innego oprócz zapewnienia listy najlepszych serwerów CS:GO!

Czy GlobalServerify © zawiera wirusy?

Absolutnie nie!

GlobalServerify © to wtyczka powstała na zlecenie i przy nadzorze GOSetti.pl. Nasz zespół dokładnie zrewidował cały kod wtyczki, aby zapewnić graczom 100% bezpieczeństwa. GlobalServerify © nie zawiera wirusów i nie robi niczego innego oprócz dostarczania graczom najlepszych serwerów!

Czy mogę otrzymać blokadę VAC za korzystanie z GlobalServerify ©?

Oczywiście, że nie!

Oficjalny komunikat na stronie Steam oraz w dokumentacji dla twórców oprogramowania Steam jasno definiuje, jakie zachowania powodują blokadę VAC. Blokadę VAC można otrzymać tylko za stosowanie cheatów. VAC wykrywa i rozpoznaje cheaty na podstawie bazy sygnatur (opisane w obu oficjalnych artykułach), czyli poszukuje rozpoznanych ręcznie przez programistów VAC cheatów. GlobalServerify © nie pozwala na uzyskanie jakiejkolwiek przewagi, nie jest cheatem, nie łamie wytycznych VAC. GlobalServerify © nie modyfikuje plików .exe, ani .dll gry. GlobalServerify © nie jest w bazie sygnatur VAC. GlobalServerify © był testowany w grze przez twórców i niezależnych testerów przez 365 dni. Przez cały okres testów (365 dni) żaden z użytkowników GlobalServerify © nie otrzymał ostrzeżenia, ani blokady VAC.

Podsumowując

Nie ma ryzyka otrzymania blokady VAC za GlobalServerify ©.

Problemy, zastrzeżenia, uwagi co do funkcjonowania GlobalServerify ©?

Zgłoś je nam, szybko odpowiemy!

Wtyczka powoduje problemy? A może chciałbyś żeby działała nieco inaczej? Brakuje Ci konkretnych serwerów?

GOSetti stworzyło GlobalServerify © z myślą o swoich użytkownikach. Wtyczka jest dla Was i dlatego to właśnie na Waszej opinii zależy nam najbardziej. Jeśli cokolwiek Cię niepokoi, nie działa jak powinno lub masz jakiekolwiek pytania - nie czekaj ze swoim pytaniem. Nieustannie dążymy do poprawy jakości naszych rozwiązań, dlatego Wasze opinie są dla nas najistotniejsze.
Odpowiemy najszybciej jak się da. Jeśli Twoja wiadomość będzie bardzo pomocna, z pewnością to wynagrodzimy. Pamiętaj jednak, aby przy zgłoszeniu problemu dokładnie opisać na czym on polega i jak powstał. Upewnij się także, że problem pochodzi od GlobalServerify ©.
Życzymy przyjemnej gry i mile spędzonego czasu z GlobalServerify ©. GL&HF!