Wspólne konta z:

CSSetti.pl

Logowanie:

Logowanie oznacza akceptację postanowień regulaminu.

Rejestracja:

GOSetti.pl MasterBoost - najlepsza reklama dla serwerów CS:GO

Wprowadzenie

Efekt reklamy GOSetti.pl MasterBoost Efekt reklamy GOSetti.pl MasterBoost

Nie od dziś wiadomo, że w skutecznej promocji towaru, usługi, a nawet serwera CS:GO najszybciej i najskuteczniej pomoże odpowiednia reklama. Dzięki reklamie serwer może uzyskać nowych graczy, znacząco podskoczyć w rankingu, przenieść liczbę sprzedawanych usług o poziom wyżej. Po prostu - rozwinąć się.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i pracy kompletnego zespołu specjalistów, serwis GOSetti.pl, jako pierwszy (i jedyny) na świecie opracował skuteczną i efektywną formę reklamowania serwerów CS:GO.

Poniższy artykuł pozwoli poznać zasady jej działania, opisać korzyści oraz pomoże w dobraniu odpowiedniej strategii dla Twojego serwera.

Co to jest i jak działa reklama GOSetti.pl MasterBoost?

Reklamowane serwery w dodatku GlobalServerify © Reklamowane serwery w dodatku GlobalServerify ©
Efekt reklamy GOSetti.pl MasterBoost Efekt reklamy GOSetti.pl MasterBoost

Badania przeprowadzone przez zespół GOSetti.pl, oparte o lata doświadczenia i obserwacji, jednoznacznie wskazały, że gracze najczęściej łączą się z serwerami dostępnymi bezpośrednio w grze (80% wszystkich połączeń) oraz na najlepszych listach serwerów (15% wszystkich połączeń). Znikoma ilość (5% wszystkich połączeń) pochodzi z innych miejsc niż wymienione.

Usługa GOSetti.pl MasterBoost umożliwia umieszczenie swojego serwera w obu tych miejscach (95%) jednocześnie! Jest to możliwe dzięki autorskiemu dodatkowi do gry - GlobalServerify ©, obejmującemu swoim zasięgiem setki tysięcy graczy Counter-Strike: Global Offensive Steam. Choć na liście nie są umieszczone wyłącznie reklamowane serwery, zakup usługi gwarantuje przeniesienie w jej górne rejony, gdzie liczba kliknięć jest setki razy większa.

Serwery, dla których zostanie uruchomiona reklama GOSetti.pl MasterBoost mogą więc spodziewać się szybkiego zasilenia nowymi graczami, którzy do tej pory nie mieli okazji odwiedzić serwera.

Kto może uruchomić reklamę GOSetti.pl MasterBoost?

Aby móc zareklamować swój serwer i zwiększyć liczbę graczy, nie są potrzebne żadne specjalne przygotowania. Przed rozpoczęciem reklamowania zalecamy optymalizację serwera, która wzmocni efekt reklamy. Reklamy, jak i gracze działają z najnowszą wersją serwerów, nie są potrzebne żadne dodatki, pluginy, wtyczki, czy patche.

Optymalizacji serwera poświęciliśmy osobny artykuł. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z zebraną z nim wiedzą. Realizacja przygotowanych porad i wskazówek szybko przełoży się na dodatkowy efekt.

GOSetti.pl MasterBoost jest dostępna dla wszystkich, niezależnie od stażu. Reklama przyniesie rezultaty zarówno nowym jak i starszym serwerom. Tym pierwszym znacząco pomaga w szybszym rozpoczęciu, drugim w utrzymaniu i polepszeniu ich rankingów oraz zapełnienia.

Do uruchomienia usługi nie są potrzebne żadne umowy, ani skomplikowane rozliczenia.

Jak uruchomić reklamę GOSetti.pl MasterBoost?

Mając już uruchomiony, skonfigurowany i przygotowany serwer, pierwszym krokiem będzie rejestracja w portalu GOSetti.pl.

Posiadając już konto należy dodać swój serwer do panelu oraz opcjonalnie uzupełnić jego dane kontaktowe, które pomogą graczom kontaktować się z właścicielem (np. w celu zakupienia płatnych usług).

Dodanie serwera spowoduje również umieszczenie go w głównym spisie. Umożliwi to graczom odnajdywanie go po nazwie i głosowanie, czy sprawdzanie danych kontaktowych. Zostanie także wygenerowany profil serwera - strona ze szczegółami.

Kolejny krok to przygotowanie odpowiedniej strategii reklamowej. Należy rozważyć dostępne fundusze, oczekiwane efekty. W Panelu, na stronie dodania nowej reklamy istnieje możliwość wyboru parametrów (stawka, budżet, itp) i sprawdzenia wpływu ich doboru na pozycję, czas trwania i koszt reklamy. Po zakupie, ich zmiana jest zazwyczaj możliwa.

Mając już wybraną stawkę i czas trwania - możemy przystąpić do właściwego zakupu reklamy. Proces zakupu reklamy jest w pełni automatyczny i można go dokonać przez stronę. W Panelu administracyjnym należy przejść do "Reklamy serwerów" a następnie do "Dodaj reklamę". Strona zapyta o wszystkie szczegóły reklamy i pomoże dobrać odpowiednie parametry.

Po zatwierdzeniu tworzone jest zamówienie. Aby reklama została uruchomiona - zamówienie musi zostać opłacone w całości. Zamówienie można opłacić środkami zgromadzonymi w wirtualnym portfelu. Aby dodać środki do wirtualnego portfela, można skorzystać z wielu metod zasilenia konta. Jeśli zamówienie nie zostanie opłacone, portal przypomina o jego istnieniu. W przypadku braku finalizacji przez dłuższy czas - zostanie ono usunięte.

Jak odpowiednio wybrać parametry reklamy GOSetti.pl MasterBoost?

Współczynnik mocy reklamy Współczynnik mocy reklamy
Wybór stawki reklamy Wybór stawki reklamy
Współczynnik czasu reklamy Współczynnik czasu reklamy
Podsumowanie zakupionej reklamy Podsumowanie zakupionej reklamy

Współczynnik mocy

Współczynnik mocy GOSetti.pl MasterBoost oznacza aktualną moc portalu, obliczoną na podstawie liczby klientów odwiedzających stronę i korzystających z GlobalServerify ©. Współczynnik mocy jest uśredniony dla danych z ostatnich dwóch tygodni. Na jego podstawie obliczana jest liczba reklam o podwyższonej skuteczności.

Współczynnik mocy jest widoczny w procesie zakupu reklamy i informuje o aktualnej skuteczności.

Stawka i miejsca o podwyższonej skuteczności

Stawka reklamy to jej dzienny koszt. Właściciel serwera kupujący reklamę może samodzielnie, w dozwolonym zakresie dobierać stawkę nowej reklamy oraz zmieniać stawkę obecnej.

Stawka decyduje o pozycji reklamy. Miejsca promowane reklamą GOSetti.pl MasterBoost są sortowane według stawek od największej do najmniejszej. Gracze najczęściej wybierają reklamy widoczne na najwyższych pozycjach, ale często szukają serwera dla siebie po tagach i słowach kluczowych docierając nawet na sam dół listy.

Dobór stawki powinien zależeć od dwóch fundamentalnych czynników - efektu jaki chcemy osiągnąć oraz posiadanych funduszy.

Miejsca na szczycie dają niemal stuprocentową pewność dużej liczby graczy oraz szybkiego i stałego zapełnienia serwera. Ta forma reklamy powinna być preferowana przede wszystkim przez właścicieli nowo powstałych serwerów. Wysoka stawka jest polecana także osobom, które chcą osiągnąć jak najwyższe miejsca w rankingach serwerów.

W przypadku gdy funduszy nie ma zbyt wiele, zalecane jest wykupienie reklamy na nieco niższej stawce. Wspomoże ona znacząco serwer oraz jego zapełnienie. Większa liczba graczy niesie ze sobą większy zwrot usług, dzięki temu w przyszłości będzie można powalczyć o najwyższe miejsca.

Minimalna stawka jest wyznaczana przez współczynnik mocy. Aby uruchomić nową reklamę, konieczne jest wybranie stawki, która zagwarantuje miejsce wśród serwerów objętych podwyższoną skutecznością. Informacja o aktualnym współczynniku mocy oraz wynikającej z tego stawki znajduje się na stronie zakupu reklamy.

Aktualnie działające reklamy pozostają aktywne nawet jeśli wypadną poza podwyższoną skuteczność. Przedłużenie istniejącej działającej reklamy jest możliwe nawet, jeśli serwer znajduje się poza miejscami o podwyższonej skuteczności. Jeśli reklama wygaśnie i znajduje się poniżej progu minimalnej skuteczności jej przedłużenie nie będzie możliwe. Aby nie dopuścić do takiej sytuacji należy utrzymać ciągłe działanie reklamy lub stawkę poniżej progu minimalnej skuteczności.

Ze względu na ruchy innych użytkowników (dodawanie, usuwanie, modyfikacja reklam), reklama może wchodzić i wypadać z puli miejsc objętych podwyższoną skutecznością.

Czas trwania reklamy

Stabilne i stałe reklamowanie to podstawa skutecznego zwiększania liczby graczy serwera. Należy więc zadbać o to, aby reklama działała stabilnie, w miarę możliwości bez przerw.

Kupując reklamę należy tak dobrać jej czas trwania, aby mieć możliwość jej stabilnego utrzymania. Jeśli reklama wygaśnie, a jej stawka znajduje się poniżej progu podwyższonej skuteczności, nie będzie można jej przedłużyć. Jest to jednak możliwe, jeśli reklama pozostanie aktywna.

Kilka reklam uruchomionych dla jednego serwera

W przypadku uruchomienia kilku reklam dla jednego serwera, użytkownikom i graczom wyświetlana jest jedna reklama, o stawce równej sumie stawek aktywnych reklam.

Czasami warto więc dołożyć drugą, równoległą reklamę dla tego samego serwera, która spowoduje wysoki skok tego serwera.

Podsumowanie

Reklama GOSetti.pl MasterBoost to najskuteczniejsze narzędzie do reklamowania serwerów CS:GO celem zdobycia nowych graczy.

Dysponując większymi funduszami, warto pokusić się o reklamę na wysokich pozycjach. Często zapewnia ona najwyższy współczynnik zwrotu - jest więc najbardziej opłacalna.

Miejsca poniżej również przyniosą oczekiwany skutek, będzie on jednak bardziej stonowany i subtelniejszy, ale na pewno zauważalny.