Wspólne konta z:

CSSetti.pl

Logowanie:

Logowanie oznacza akceptację postanowień regulaminu.

Rejestracja:

Głosowanie na najlepsze serwery CS:GO

Wstęp

Rankingi serwerów stanowią ważny wyznacznik ogólnej jakości i popularności serwera. Są one źródłem informacji nie tylko dla administratorów, ale przede wszystkim dla samych graczy.

Wiele ogólnoświatowych list serwerów bazuje na niepewnych i banalnych metrykach, jak na przykład współczynnik zapełnienia.

Portal GOSetti.pl udostępnia jeden z najbardziej zaawansowanych systemów rankingowych na świecie. Dzięki oparciu o system wielometrykowego głosowania, gwarantuje realny wskaźnik popularności.

Jak działa i co daje głosowanie?

Zwycięskie serwery otrzymują bezpłatną reklamę Zwycięskie serwery otrzymują bezpłatną reklamę
Zwycięskie serwery otrzymują puchary Zwycięskie serwery otrzymują puchary

Tury głosowania

Głosowanie polega na zdobywaniu punktów i odbywa się w 7-dniowych turach, rozpoczynających się i kończących w każdą sobotę o godzinie 20:00:00. W momencie zakończenia tury GOSetti.pl ogłasza zwycięzców, którymi są trzy serwery z największą ilością punktów oraz jeden losowy serwer.

Tylko zwycięskie serwery mają zerowane punkty. Wszystkie pozostałe, które nie zdobyły nagrody przechodzą do następnej tury z pełną ilością punktów. Nie wygrałeś? Żaden punkt nie przepadnie!

Nagrody

Cztery zwycięskie serwery otrzymują w pełni bezpłatną reklamę GOSetti.pl MasterBoost na najwyższych dostępnych pozycjach, które są niedostępne do zakupu przy użyciu zwykłej reklamy. Reklama działa przez cały okres trwania następnej tury.

Oprócz reklamy, zwycięzcy głosowania otrzymują puchary. Pierwsze miejsce - złoty, drugie - srebrny, trzecie - brązowy, czwarte - niebieski. Są one przyznawane dożywotnio, do czasu zamknięcia serwera. Puchary służą do wyznaczania pozycji serwera w głównej wyszukiwarce serwerów. Te z największą ilością najlepszych pucharów znajdują się na szczycie listy.

Jak rozpocząć głosowanie na swój serwer

Aby umożliwić głosowanie na swój serwer, wystarczy dodać go do listy serwerów. Można to zrobić zarówno w panelu, na stronie głównej portalu i stronie listy serwerów.

Od tej pory serwer jest dodany do spisu i możliwe jest głosowanie na niego.

Metody zdobywania punktów

Głosowanie na serwer Głosowanie na serwer

Kliknij i głosuj

Jest to podstawowa forma zdobywania punktów dla wybranego serwera. Osoby odwiedzające publiczny profil serwera mogą kliknąć przycisk głosowania. Jedna osoba może oddać jeden głos dziennie na jeden serwer.

Warto zachęcić głosujące osoby do pobrania wtyczki GlobalServerify ©. Głos osoby bez wtyczki warty jest tylko 10 punktów. Głos osoby posiadającej zainstalowaną wtyczkę to aż 100 punktów. Ponadto, limit głosów oddanych w ciągu jednego dnia przez osoby bez zainstalowanej wtyczki to 25. Nie ma limitu głosów oddanych przez osoby z zainstalowaną wtyczką.

Postaw skiny

Na poczet przyznawanych punktów w głosowaniu można wpłacać skiny CS:GO. Automat GOSetti.pl przelicza ich wartość i przyznaje odpowiednią ilość punktów. Aby postawić skiny wystarczy wkleić swój TradeLink na stronie głosowania i postępować według wskazówek. Punkty są przyznawane w momencie odebrania skinów.

SMS lub wPLN

Brakuje Ci parę głosów aby wskoczyć do zwycięstwa lub nie posiadasz ze sobą dużego zaplecza graczy? Punkty można w łatwy i przyjemny sposób nabyć SMSem, lub posiadaną wirtualną gotówką. Niekiedy tylko parę złotych decyduje o tym, czy serwer otrzymuje wyróżnione miejsce i puchar. Jest to też świetny sposób zbierania dotacji na serwer!

Udostępnij na stronie

Zachęcenie graczy do głosowania umieszczając link do profilu serwera opłaca się podwójnie! Po pierwsze, otrzymasz punkty od osób głosujących na serwer. Po drugie, przyznajemy dodatkowe punkty za samo udostępnianie. GOSetti.pl zlicza wejścia z różnych stron internetowych i przyznaje za nie punkty! Przyznajemy także dodatkowe punkty za zainstalowanie i wykorzystywanie dodatku GlobalServerify © pobranego z Twojej strony.

Skuteczne metody zdobywania punktów

Udostępnienie głosowania na swojej stronie Udostępnienie głosowania na swojej stronie

Najlepszym i w pełni darmowym systemem zdobywania punktów jest "Kliknij i głosuj". Aby ułatwić zdobywanie punktów, należy poinformować swoich graczy o ich znaczeniu, jak i bonifikatach jakie ze sobą wiążą.

Odpowiednie tematy z informacjami o głosowaniu, bannery w widocznych miejscach, czy choćby ikonka do głosowania w tabeli serwerów znacząco przyczyniają się do zwiększenia liczby pozyskiwanych punktów. Warto także informować swoich graczy o możliwości głosowania na grupach Steam, fanpage’ach oraz innych social mediach. Im większe grono osób przeczyta stosowne informacje, tym ilość głosów będzie większa.

Oprócz samej informacji o głosowaniu warto także pamiętać o dodatku GlobalServerify ©. Dzięki jego posiadaniu, gracze nie tylko będą mogli głosować ze zwiększoną mocą, ale sam serwer otrzyma dodatkowy zastrzyk graczy. Dzięki pobieraniu dodatku GlobalServerify © serwer otrzymuje punkty w kategorii "Udostępnij na stronie".

Podsumowanie

Dzięki głosowaniu możemy otrzymać najskuteczniejszą reklamę dla serwera CS:GO zupełnie za darmo.

Skuteczne głosowanie to przede wszystkim odpowiednie poinformowanie znajomych i graczy. Dalsza strategia zdobywania dużych ilości punktów zależy już od nas samych, choć konieczne jest przestrzeganie regulaminu i podpowiedzi zdrowego rozsądku.