Wspólne konta z:

CSSetti.pl

Logowanie:

Logowanie oznacza akceptację postanowień regulaminu.

Rejestracja:

Dokumentacje i Materiały

Grafika i Materiały

Chcesz rozpocząć współpracę z GOSetti.pl? Potrzebujesz materiałów graficznych do umieszczenia na swojej stronie? Wszystkie loga, bannery, buttony, przyciski i inne znajdziesz na tej stronie.

Widget Płatności i Dotacji

Posiadasz dużą stronę, popularną sieć, a może po prostu zwykły serwer? Umieść Widget HTML na stronie WWW dzięki czemu odwiedzający ją gracze będą mieli okazję wpłacić dotację, donate, czy po prostu kilka groszy na rozwój Twojej działalności. Wszystkie wpłaty trafiają oczywiście na Twoje konto w GOSetti.pl!

API głosowania na serwery

Chcesz zintegrować głosowanie GOSetti.pl z własną stroną? Możesz łatwo pobrać informacje o stanie głosowania na dowolne serwery i wyświetlić je na swojej stronie, jeszcze bardziej zachęcając graczy do oddania głosu!

SMS Api

Budujesz własny sklep? Chcesz zintegrować się z płatnościami SMS GOSetti.pl? Kompletną dokumentację techniczną do API SMS GOSetti.pl znajdziesz na tej stronie!

PaySafeCard Api

Możesz także zintegrować płatności PaySafeCard bezpośrednio ze swoim sklepem. W prosty sposób możesz obsłużyć płatności z wykorzystaniem najpopularniejszych kart PSC.